Meklēt mājas lapā:
SIA RASTA 1

"RASTA 1" veikals

Rīga, Krustpils ielā 119

Patstāvīgas atlaides klientiem pie pirkuma summas:

*pirkums virs 35,-  EURO  -10%

*pirkums virs 70,-  EURO  -12%

*pirkums virs 140,-  EURO  -15%

Darba laiks: darba dienās no 9:00-17:00


 

Eksperiments

"Жертвы калибра 7.62"

Skatīties video

         Eksperimenta rezultāti

Сigāri

    Сigāri Drew Estate

 

 

 

 

 

 

 

     QUORUM

 

(hand made - Nikaragva)       

Kad šīs markas cigāri pirmo reizi ienāca tirgū, attieksme bija diezgan skeptiska. Ko var gaidīt no kārtējiem ekonomiskās klases cigāriem? Bet pēc degustācijas eksperti no Ņujorkas žurnāla  "Smoke Magazine", 2007.g. pavasara numurā atzinīgi novērtēja tos.

Quorum - ir viens no pašiem kvalitatīvākajiem nedārgajiem cigāriem  "tirgū", kuri tiek piedāvāti pa 20 gabaliem celofāna iepakojumā. Izgatavo šos cigārus kompānija "J. C.Newman", leģendārs "premium" un "super premium" ražotājs, kurš ražo tādus cigārus kā "DIAMOND CROWN", "CUESTA REY" un "LA UNICA".

Marka domāta jaunajai cigāru baudītāju paudzei visā pasaulē, dod iespēju izbaudīt brīnišķīgus vidēji stiprus cigārus par mērenām cenām. Šāda cenas un kvalitātes attiecība ir ierindojusi šos cigārus pirmajā vietā starp cigāriem, kuri tiek piedāvāti celofāna iepakojumā.

Pildījumam tiek izmantotas Nikaragua tabakas, kuras ir slavenas ar to, ka augušas ideālos klimata apstākļos. Šie apstākļi ir radījuši ideālu vidi lai izaugtu kvalitatīvas tabakas lapas, kas piedod cigāriem garšvielu aromātu. Ietīti Ecuadorian Sungrown tabakas lapā, dūms tiek papildināts ar apbrīnojami mierīgu riekstu aromātu.


LUIS MARTINEZ

(hand made - Nikaragua)

Luis Martinez Cristal Churchil - ir maigi, labi sabalansēti roku darba cigāri, tabaka šiem cigāriem tiek izturēta 3 gadus. Vidēja stipruma, piesātināti cigāri. Unikāla tabakas kombinācija , kas tiek audzēta ar minerāliem bagātā Centrālamerikas augsnē - no Kubas sēklām, kuras savukārt izaudzētas Hondurasā un Ekvadorā. Pildījums -  Centrālamerika, saistošā lapa - Hondurasa, ārējā lapa - Ekvadora.

Katrs cigārs stikla tūbā.

Stiprums vidējs - tuvāk stipram.

Pieejams arī Luis Martinez - robusto.

 

 

HA


 CANDLELIGHT

(Dominikaņu republika)

 

 

 

 

 

 

 

 


Jaunumi
Ziņas
12.04.17

Piedāvājam Jums 4 elementārus veidus kā pašiem aromatizēt cigarešu tabaku!

tālāk»
01.12.16
 

Rasta piedalās izstādē EROTS 2012 - Ķīpsalā --> 21.02-23.02

 
tālāk»
26.08.13

 SIA "RASTA 1" piedalās izstādē "Riga Food 2013" - Ķīpsalā --> 04. - 07.09.2013 .

 

tālāk»

pasūtītatteikties